Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska na międzynarodowej wystawie techniki wentylacyjnej, klimatyzacyjnej i chłodniczej Forum Wentylacja - Salon Klimatyzacja w dniach 1-2 marca 2016. Miejsce targów: Warszawa, ul. Marsa 56C. STOISKO NR 76.
W dniu 16 kwietnia odbyło się coroczne spotkanie firm współpracujących , na które przybyło ponad 300 osób. Schneider Electric podsumował efekty współpracy w roku 2014 i przedstawił cele i plany rozwoju na rok kolejny.
Targi były dla nas jak co roku znaczącym wydarzeniem a nasze produkty spotkały się z zainteresowaniem klientów i naszych partnerów z rynku HVAC.
Już 3-4 marca 2015 odbędzie się w Warszawie kolejna edycja targów Forum Wentylacja Salon Klimatyzacja. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stanowiska nr 90, na którym będzie można zapoznać się z najnowszą ofertą Działu Klimatyzacji.
Wszystkim odwiedzającym nasze stanowisko bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą handlową, słowa uznania oraz możliwość wspólnej rozmowy na targach. W związku z ogromnym zainteresowaniem jakim cieszyły się nasze urządzenia pracujące z czynnikiem R290 (propan) postanowiliśmy poszerzyć ofertę – nowy katalog COOL-R290 wkrótce będzie dostępny. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi biurami handlowymi w całej Polsce.
Nowy Cennik PPH COOL Kwiecień 2014 wkrótce dostępny - informacje dostępne w naszych Biurach Handlowych.
Jesteśmy członkiem Krajowego Forum Chłodnictwa

Krajowe Forum Chłodnictwa